EDF ÚSCHOVNA DIGITÁLNÍCH AKTIV

Úschova

digitálních aktiv na institucionální úrovni. Špičkové zabezpečení.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Ukládejte a spravujte svá digitální aktiva pomocí bezpečného, spolehlivého a uživatelsky příjemného řešení úschovy, vytvořeného odborníky v oblasti kryptografie, financí

a bezpečnosti.

Separované studené úložiště (cold storage) pro různá digitální aktiva

pro plnou správu klientských aktiv. Získejte klid, protože vaše digitální měny jsou chráněny kombinací pokročilých bezpečnostních postupů a sadou přizpůsobených pojistných řešení.

1.

Separované studené úložiště (cold storage)

Vyhrazené blockchainové adresy

na zabezpečeném studeném úložišti (cold storage, cold wallet).

2.

Pojištění

Špičkové pojištění v tomto odvětví.

3.

4.

Finanční a bezpečnostní kontroly

Podstupujeme pravidelné finanční a bezpečnostní audity externích firem.

KYC & AML kompatibilní řešení

Dodržujeme všechny požadavky na screening KYC a AML.

 
 

NEKOMPROMISNĚ OFFLINE

K infrastruktuře úschovy v geograficky oddělených zabezpečených zařízeních s nepřetržitým fungováním 24/7 nemá přístup nikdo bez oprávnění a fyzického vícenásobného ověření. Hardwarové bezpečnostní moduly (HSM), které ukládají soukromé klíče, nejsou nikdy připojeny k internetu a jsou udržovány ve fyzicky oddělených uzamknutých sekcích uvnitř bankovních trezorů. HSM naší společnosti dosahují nejvyšší úrovně hodnocení bezpečnosti.

VÍCEVRSTVÁ BEZPEČNOSTNÍ ARCHITEKTURA

Naše offline úložné systémy používají k ochraně majetku zákazníka multi-podpisovou technologii, pokročilé protokoly správy oprávnění a více vrstev biometrických kontrol přístupu a fyzického zabezpečení. Povinný seznam povolených adres pro převody a na míru vytvářené schvalovací procesy pro výběry digitálních aktiv zvyšují zabezpečení na úrovni účtu.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Spolehlivé krypto-průmyslové řešení, které splňuje složité a vysoké požadavky institucí, bez omezení bezpečnosti, rychlosti nebo podpory. Investoři a instituce mají různé požadavky na úschovu v závislosti na objemu jejich činnosti, mixu aktiv a velikosti podílů. Naše řešení zajišťuje, že každý zákazník dostane služby a péči, které potřebuje, v rozsahu přizpůsobeném jeho jedinečným požadavkům.

 

Chcete-li se dozvědět více

o otevření účtu úschovy,

klikněte níže nebo kontaktujte info@edftechnology.com