EDF AlgoTrader profesionální řešení algoritmického obchodování, které podporuje automatizované obchodování

s kryptoměnou.

NOVÁ GENERACE OBCHODOVÁNÍ

Zabýváme se algoritmickým burzovním obchodováním. Prostřednictvím vlastních matematických modelů nabízíme alternativu k běžným investicím  a umožňujeme optimalizaci portfolia.

EDF ALGORITMICKÉ OBCHODOVÁNÍ

NA KRYPTOMĚNOVÝCH BURZÁCH

 

Algoritmické obchodování 

použití počítačového programu nebo systému k obchodování na trhu podle stanovené sady pravidel, při němž nahradí část, ale zdaleka ne všechny činností obchodníka. Algoritmické obchodování často využívá matematické modely a vzorce k rozhodnutí, kdy a jak obchodovat s aktivy na burze.

1.

Efektivita

Na rozdíl od klasických obchodníků, obchodní roboti jsou neúnavní, pracují nepřetržitě 24/7/365 po celou dobu otevření trhu s kryptoměnou.

2.

Rychlejší a konzistentnější obchodní strategie

Další výhodou těchto obchodních robotů je rychlost, s jakou jsou schopni obchodovat. Tito roboti běží na vysoce výkonných serverech, které jsou schopny otevírat a zavírat obchody bez mrknutí oka.

3.

Trading bez emocí

Nejdůležitější výhodou algoritmického obchodování však je, že nemá žádné emoce. Tyto systémy se řídí výhradně kódem. Když tyto skripty zadávají své obchody, neexistuje žádná emocionální složka. Pouze zpracovávají čísla a provádějí obchod bez ohledu na emoce a pocity.

 

Za našimi řešeními stojí zkušený mezinárodní tým odborníků s více než 20letou praxí v oborech umělé inteligence, zpracování big data, machine learning a analýzy sentimentu. S využitím osvědčené technologie na kapitálových trzích, jedinečných teoretických znalostí i praktických zkušeností, vyvinul náš tým interních vývojářů unikátní algoritmy vhodné pro kryptotrhy.

Neustále zdokonalování a pravidelné aktualizace udržují náš systém v souladu

s aktuálním děním na měnovém trhu

a umožňují, tak překlenout volatilní období

s minimem rizika.

Naším cílem je stabilita výnosů a naprostá transparentnost deklarovaných výsledků

a očekávání.

Algoritmické obchodování výrazně zvyšuje účinnost a efektivitu investičního procesu.

Chcete-li se dozvědět více

klikněte níže nebo kontaktujte info@edftechnology.com